Brieždenie

NOVÁ ŠIFROVAČKA V BRATISLAVE, 9.6.2012

Fórum

Ak máte nejaké otázky, pripomienky, alebo nám chcete niečo pekné odkázať :), nech sa páči.

12.06. 22:16 Danka (org) Viacerí z vás sa pýtali na štatistiky čerpania nápovied, tak tie nájdete tu: http://sifrovacka.sk/2012/doc/napovedy_cerpanie.xls. Dáta sú prepisované z občas ťažko čitateľného papiera, takže bez záruky :). Link nájdete aj pri zadaniach nápovedných šifier.
12.06. 21:21 Lydka (Drahoš) :D až teraz pozerám, že sme mali lepiť nálepky na stanovištiach :D a ja že na čo ich máme :D teda.. aj mi napadlo, že možno chcete nejaké poradie, ale koho by to zaujímalo, keď má pred sebou Toníčka?
12.06. 08:46 Kesy (org) Martin: Ak sifrovacka bude, tak mailom reminder urcite posielat budeme.
11.06. 14:08 Lydka (Drahoš) Na prvý ročník perfektná hra. Na to, že ste skúsení šifrátori a organizátori: Tiež perfektná hra. :-D Gratulujeme malému Toníčkovi za výhru. A samozrejme aj celej jeho partii :-)
11.06. 13:08 Martin (Polomacane rastlinky) Tiez by som rad podakoval za nas tim, bolo to super :). Tak dufam ze buduci rok to vyjde. Inak, planujete potom o rok posielat e-mailom reminder/pozvanku na dalsi rocnik?
11.06. 11:26 Martina (Tonda) My taky děkujeme za skvěle připravenou hru a Ústrednému kúreniu a Drahošům za to, že nás nechali vyhrát :) Nejvíc se mi líbila Lurdská jeskyně, Strmá cesta, výlet do Rakouska, anglicko-slovenská šifra na startu, šifry s kostkou (nejvíc galerie na Strmé), Braillovo písmo ze samohlásek u bunkru, domino na osmičce (všimli jste si, že tabulka má rozměry 12 x 9 stejně jako tabulka u států - vlajek na pětce?) a náš způsob řešení cílového úkolu i poslední šifry (hrubou silou). Za rok doufám znovu :)
10.06. 23:40 Anino (Mimo a riadne) Joj, ľudia, ďakujeme moc. Dobré to bolo :)
10.06. 23:30 Karel (Spící Volové) Za celý náš tým - mnohokráte díky za opravdu skvěle připravenou hru! Zejména slovenština, Rakousko, střelba a rubikovka zajistily parádní (a mírně nevšední) šifrovací zážitek :-) Všechno fungovalo, líbil se mi herní systém i šifry samotné... Teď už jen nezbývá než doufat, že bude za rok repete :-)
10.06. 21:52 Dero (kRUtýM) Díky za dobře připravenou šifrovačku, na které jsme se bavili od začátku do konce. Osobně Brieždenie řadím k nejvydařenějším hrám letošní sezóny, pomohlo mu určitě i neokoukané prostředí, slovenčina, výlet do Rakouska a neotřelé nápady na některých šifrách. Palec nahoru! Přimlouvám se, abyste se pokusili příští ročník udělat celonoční. Dokud máte to pravé nadšení a "čerstvé" nápady. (A taky bych chtěl cestou na a z hry strávit méně času než hrou samotnou, aneb z Prahy je to sakra daleko. :)
10.06. 20:47 Danka (Org) V časti "Šifry a riešenia" už sú zverejnené všetky šifry vrátane nápovedných, aj s riešeniami. Svoje názory na ne môžete vyjadriť v diskusiách k jednotlivým šifrám.
10.06. 09:28 Danka (Org) Zadania všetkých šifier si môžete stiahnuť tu: http://www.sifrovacka.sk/2012/doc/sifry2012.zip. Pracujeme na zverejnení všetkých šifier aj s riešeniami a diskusiou k nim.
10.06. 00:29 Miro Dakujem v mene celeho timu FM za dobru organizaciu, dufam ze sa vidime aj o rok.
09.06. 21:28 Kesy (Org) Brieždenie úspešne prešli 3 tímy: 1. Tonda a jeho parta, 2. Ústredné kúrenie, 3. Drahoš forever. Podrobnejšie poradia a riešenia šifier zverejníme už čoskoro. Ďakujeme všetkým za účasť!
08.06. 11:23 Danka (Org) Ahoj, ako uz povedal Martin, da sa parkovat na J.C.Hronskeho pri bytovkach, alebo na Smrecianskej ulici (juhozapadna strana parku)
08.06. 09:20 Miro Na ulici J.Cigera Hronskeho by nemal byt problem zaparkovat, za posledny mesiac som tam 2x parkoval cez pracovny den a vzdy som nasiel miesto prave na tom konci kde je fontana, cez vikend tam bude urcite dost miest, tiez sa tam chystam zaparkovat. Parkovanie tam nie je spoplatnene.
12
Diskusia je uzavretá, nové príspevky už nie je možné pridávať.